לפגישת ייעוץ התקשרו:
050-5336166 
 

 אודות 


משרד עו"ד חיים אוחנה הינו משרד העוסק במשפט הפלילי על כל סוגיו ורבדיו החל מיום היווסדו בשנת 2001. ברבות השנים טיפל צוות המשרד בשורה של תיקים פליליים מורכבים ביותר והיה אמון על ייצוגם של חשודים ונאשמים רבים.

עבודת המשרד מושתתת בראש ובראשונה על יסודיות, עבודה קשה ונאמנות, שהם שלושת היסודות המובילים להצלחה. חובת הנאמנות שוזרת וטומנת בחובה עבודה מאומצת ויסודית בייצוג כל לקוח באופן אישי, כדרך חיים מקצועית, לחתירה לתוצאה הטובה ביותר.

עורכי הדין במשרד מטפלים בכל מגוון ההליכים בתחום הפלילי, לרבות הליכים משפטיים צבאיים, תיקים פליליים כנגד קטינים ותיקי תעבורה חמורים. 

המשרד מייצג חשודים ונאשמים בבקשות להארכת מעצר לצורכי חקירה, מעצר עד תום ההליכים, דיוני הוכחות וחקירות עדים, טיעונים לעונש, עררים על החלטות, ערעורים כנגד הכרעות וגזרי דין, דיונים בבקשות לשחרור מוקדם של אסירים וכן עתירות על תנאי מאסרם. המשרד מלווה את לקוחותיו בהגשת בקשות לסגירת תיקים פליליים, מחיקת רישום פלילי וייצוג בהליכי שימוע בטרם הגשת כתב אישום.

כמו כן, מעניק משרד עו"ד חיים אוחנה ייעוץ אישי צמוד לחשודים אשר מוזמנים לחקירה משטרתית בחשד לביצוע עבירה פלילית, תוך מתן דגש על זכויות הנחקר עד לסיומה המלא של החקירה. עוד מתמחה המשרד בייצוג חשודים ונאשמים אשר להם זוהי הסתבכות הראשונה עם רשויות החוק. כל זאת במטרה לסיים את ההליך המשפטי ללא הגשת כתב אישום ולחלופין ללא הרשעתם בדין.

עו"ד חיים אוחנה הינו בוגר המחזור הראשון של המכללה למנהל ובעל תואר ראשון במשפטים משנת 1994. בשנת 1995 הוסמך כעו"ד על ידי לשכת עורכי הדין. במהלך שנותיו הראשונות עבד עו"ד חיים אוחנה במשרדו של עו"ד דוד יפתח. בשנת 2001 פתח עו"ד חיים אוחנה משרד עצמאי ולזכות המשרד נזקפים שורה של הישגים תקדימיים, לרבות זיכוי נאשמים במספר מקרים מעבירות רצח. עו"ד נס אוחנה הינו בעל תואר ראשון במשפטים משנת 2014. בשנת 2015 הוסמך כעו"ד ע"י לשכת עורכי הדין.


2all בניית אתרים